Zwrot prowizji bankowych

Kiedy przysługuje Ci zwrot prowizji?

Zwrot prowizji i innych opłat przysługuje Ci, gdy spłaciłeś kredyt przed czasem lub konsolidowałeś go, wtedy przysługuje Ci zwrot prowizji bankowych i innych opłat. To wystarczy, żebyś mógł odzyskać pieniądze! Pozostałymi rzeczami zajmie się nasz prawnik, który po rozmowie z Tobą zastąpi Cię w rozmowach polubownych, postępowaniu sądowym z instytucjami i bankami. Nie czekaj i odzyskaj swoje pieniądze zanim się przedawnią! W przypadku akceptacji warunków współpracy z FinFocus umowę zawierasz bez wychodzenia z domu. W Twoim imieniu podejmujemy wszelkie czynności konieczne do skutecznego i szybkiego rozwiązania oraz reprezentujemy Ciebie przed sądem. Powierz nam odzyskiwanie ubezpieczeń, prowizji i innych kosztów kredytu, a wszystkie formalności załatwiamy za Ciebie.

Nasz Cel – Twój ZYSK!

Naszym celem jest oferowanie rozwiązań, dzięki którym odzyskasz pieniądze, o których sam nie wiedziałeś, że Ci się należą! Spłaciłeś wcześniej kredyt, pożyczkę? To może być ostatni dzwonek na zwrot prowizji bankowej. Nie trać czasu. Zgłoś się! Zajmujemy się wszystkimi formalnościami za Ciebie! Nie musisz nic płacić, my pokrywamy wszystkie koszty! Gwarantujemy wysoką skuteczność!

Zespół naszych specjalistów dokona bezpłatnej analizy Twojej sprawy. Wystarczy się z nami skontaktować i przesłać wskazane przez prawnika dane.

Warunki, które musisz spełniać:

Jeżeli umowa
kredytu (pożyczki)
została zawarta po
18 grudnia 2011 roku.
Jeżeli nastąpiła wcześniejsza spłata kredytu gotówkowego ze środków własnych.
Jeżeli kredyt został konsolidowany lub
przeniesiony
do innego banku.
Jeżeli bank, parabank lub instytucja pożyczkowa pobrała prowizję lub inne koszty kredytu.